fbpx

Hakkımda

Hikayem

Dr. Mete Toptaş 1984 İzmir doğumlu. Ankara Atatürk Lisesi mezuniyetinin ardından 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Diş Hekimi olarak mezun oldu. Mezun olduğu sene Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji ABD’na kabul edildi ve 2013 yılında doktorasını tamamladı.

Bugün 14 yıllık bir klinik tecrübeye sahip olan Dr. Mete Toptaş birçok komplike işlemin planlama ve tedavisini, genel anestezi altında diş tedavisi de dahil olmak üzere başarıyla sonuçlandırıyor.

Doktora çalışmaları sırasında “İmplant- Peri-İmplant Doku İlişkisini Yönlendirmeye Yönelik Yüzey Çalışmaları” ile BAP (Bilimsel Araştırma Projesi) Çalışması ve Tübitak destekli “Rezorbe Olabilen Materyaller ile Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu” ile ilgili çalışmalarda bulundu. 2007 ve 2012 yılları arasında doktora eğitimi ile birlikte kendi kurmuş olduğu muayenesinde Ankara’da diş hekimliği yaptı. 2014 yılında Gümüşsuyu Asker Hastanesi’ndeki askerlik görevi sonrasında sırasıyla; Başkent Üniversitesi, Medipol Üniversitesi ve Bezm-i Alem Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak yer aldı.

Mete Toptaş sağlık hukuku alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Çalışmalarına Nişantaşı ve Beylikdüzü’ndeki muayenehanelerinde devam etmektir.

Evli ve 1 kız babasıdır.

Slide

DR. Mete Toptaş

Minec Akademi’de konuşmacı ve eğitmen olmasının yanı sıra, Türk Periodontoloji Derneği ve Avrupa Periodontoloji Federasyonu aktif üyesidir. Dişeti hastalıkları ve implant cerrahisi konusunda özellikle zorlu vaka planlamalarında deneyim sahibidir. Ayrıca Sağlık Hukuku yüksek lisans derecesine sahiptir.

Bültenime Abone Ol


Hakkımda

Dr. Mete Toptaş1984 İzmir doğumlu. Ankara Atatürk Lisesi mezuniyetinin ardından 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Diş Hekimi olarak mezun oldu. Mezun olduğu sene Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji ABD’na kabul edildi ve 2013 yılında doktorasını tamamladı.
Learn more ( Daha Fazla)

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 16.00Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon: 0535 865 63 83Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. 92/1 Şişli - İstanbul
tr_TRTurkish
Open the chat
Contact us for an appointment
Hi! You can reach us via WhatsApp.