fbpx

Dişler, yıllar içerisinde tüketim ve diş temizliği alışkanlıklarımız, genel sağlık durumumuz ve kullanıma bağlı birçok neden dolayısı ile beyazlıklarını kaybedebilirler. Özellikle yoğun kahve, çay, sigara kullanımı bu noktada oldukça etkilidir. Bir yandan da, dişlerimizin beyazlığı sağlığımız başta olmak üzere estetik kaygılar, özgüvenimize olan katkısı ve genel itibariyle bütün bir yaşam konforumuza artı değer sağlaması nedeniyle önemlidir.

Bu nedenle beyazlığını kaybeden dişlerin temizlenip, iyi bir görünüme kavuşması gerekmektedir.

Beyazlatma ile klinikte 1 veya 2 seans uygulamayla doktorunuzun ön gördüğü beyazlığa ulaşmak mümkün olacaktır. Bir diğer yöntem ise doktorunuzun size özel hazırlayacağı plak ile evde beyazlatma uygulaması ile konforlu bir beyazlatma süreci geçirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

  Bültenime Abone Ol


  Hakkımda

  Dr. Mete Toptaş1984 İzmir doğumlu. Ankara Atatürk Lisesi mezuniyetinin ardından 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Diş Hekimi olarak mezun oldu. Mezun olduğu sene Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji ABD’na kabul edildi ve 2013 yılında doktorasını tamamladı.
  Learn more ( Daha Fazla)

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 8.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 16.00Pazar: Kapalı

  İletişim

  Telefon: 0535 865 63 83Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. 92/1 Şişli - İstanbul
  tr_TRTurkish
  Open the chat
  Contact us for an appointment
  Hi! You can reach us via WhatsApp.