fbpx

Herkesin estetik kaygı ve gereksinimleri farklı olduğundan, gülüş estetiği/tasarımı bu farklılıktan beslenen, en sağlıklı yolun bulunmasıyla şekillendirilir. Çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemi olarak özetlenebilecek gülüş tasarımı, kelimenin tam anlamıyla multidisipliner bir yaklaşım ile ele alınıp, uygulanmalıdır.

Burada temel dengeyi sağlayan unsur, şahsi beklentiler ile diş hekiminizin karar ve tavsiyeleri ile oluşur. Tüm planlama ve uygulama süreci bu doğrultuda sonuçlandırılmalıdır. Bu sonuçla birlikte artık gülüşünüzü saklamak zorunda kalmayacaksınız

Yorum Bırakın

  Bültenime Abone Ol


  Hakkımda

  Dr. Mete Toptaş1984 İzmir doğumlu. Ankara Atatürk Lisesi mezuniyetinin ardından 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Diş Hekimi olarak mezun oldu. Mezun olduğu sene Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji ABD’na kabul edildi ve 2013 yılında doktorasını tamamladı.
  Learn more ( Daha Fazla)

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 8.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 16.00Pazar: Kapalı

  İletişim

  Telefon: 0535 865 63 83Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. 92/1 Şişli - İstanbul
  tr_TRTurkish
  Open the chat
  Contact us for an appointment
  Hi! You can reach us via WhatsApp.