fbpx

Diş implant sistemleri uzun yıllardır kullanılan bir tedavi yöntemi olmakla birlikte; son yıllarda daha bilinir ve popüler hale gelmiştir.

Bu yöntem ağızda diş eksikliği bulunan bölgelere yerleştirilen titanyum yapay diş kökleri uygulaması olarak özetlenebilir. Bu uygulama tek diş eksikliği halinde komşu dişlere dokunulmadan yapılabileceği gibi tüm dişlerin eksikliğinde de kullanılabilmektedir.

Kliniğimizde uzun yıllara dayanan cerrahi tecrübe ve kullanılan yüksek kaliteli implant markalarının birleşimi ile en iyi sonucu almak için çalışıyoruz.

Kliniğimizde dental implant uygulaması için yalnızca uzun yıllardır bilimsel olarak başarısını kanıtlamış yüksek kaliteli markaları kullanmaktayız.

Böylece dişsizlik problemi tamamen ortadan kaldırılabilir.

 

Yorum Bırakın

  Bültenime Abone Ol


  Hakkımda

  Dr. Mete Toptaş1984 İzmir doğumlu. Ankara Atatürk Lisesi mezuniyetinin ardından 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Diş Hekimi olarak mezun oldu. Mezun olduğu sene Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Periodontoloji ABD’na kabul edildi ve 2013 yılında doktorasını tamamladı.
  Learn more ( Daha Fazla)

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi: 8.00 - 18.00Cumartesi: 10.00 - 16.00Pazar: Kapalı

  İletişim

  Telefon: 0535 865 63 83Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. 92/1 Şişli - İstanbul
  tr_TRTurkish
  Open the chat
  Contact us for an appointment
  Hi! You can reach us via WhatsApp.